Kasra Hakkında

45 yılı aşkın deneyimi ve uzmanlığıyla Kasra, sigorta sektörünün öncü şirketlerindendir.

kasra-hakkinda-shd

Kasra 1975 yılında sigortacılıkta deneyim sahibi üç ortağın girişimi ile kurulmuştur. 1976 yılında ise Anonim Şirkete dönüşerek Türkiye’nin en büyük sigorta acentası sıfatını kazanmıştır. Kasra bugün 45 yılı aşkın deneyimi ve uzmanlığıyla sigorta sektörünün öncü şirketlerindendir.

Kasra, bugüne kadar Doğan Sigorta A.Ş., Atlantik Sigorta A.Ş.,Cigna ve Şark Sigorta’nın acentalıklarını başarı ile yürütmüştür.

Kasra’nın “A” tipi acenteliğini sürdürdüğü sigorta şirketleri aşağıda sıralanmıştır:

Allianz Sigorta A.Ş.
Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi
Ak Sigorta A.Ş.
Zurich Sigorta A.Ş.
Generali Sigorta A.Ş.
Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.
Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Prensiplerimiz

Birçok meslek dalında olduğu gibi, sigortacılıkta da satış öncesi ve satış sonrası hizmet çok önemlidir. Sigorta poliçeleri genellikle 1 yıl için akdedilmektedir. Bu süre içinde doğabilecek hasarlar ve diğer müşteri istekleri, poliçeyi aldığınız acente ve onun arkasındaki sigorta şirketi tarafından sonuçlandırılacaktır. Bu nedenle bilinçli müşteriler seçimlerini yaparken, kendilerine problemlerini çözme konusunda güven veren ve iyi referanslara sahip acentelerle çalışmayı tercih etmektedirler. Şirketimizi diğerlerinden üstün kılan bazı çalışma prensip ve yöntemlerimiz aşağıda sıralanmıştır.

Kişisel fiyatlandırma sistemi

Özellikleriniz dikkate alınarak siz ve size ait değerler için bilgisayar tabanlı sistemimiz, mümkün olabilecek en düşük fiyattan priminizi hesaplar.

Hasar danışmanlığı servisi

Hasar servisi bünyesindeki danışmanlar grubu, size her an bilgi vermeye hazırdırlar.

Çok çeşitli ürün yelpazesi

Acenteliğimiz, muhtelif sigorta şirketlerinin her branş için ürettiği çok çeşitli poliçeyi müşterisinin seçimine sunabilmektedir. Böylece, müşterilerinin özelliklerine göre çok sayıda indirimi uygulayarak herkesin bütçe ve beğenisine uygun bir poliçe sunmak mümkün olmaktadır.

Periyodik ziyaretler

Müşteri temsilcilerimiz, yılda en az birkaç defa müşterilerimizi ziyaret ederek isteklerini öğrenir, sorularını cevaplandırırlar.

Ücretsiz danışmanlık

Müşterimiz olun veya olmayın, sigorta konusunda öğrenmek istediklerinizi uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Dürüstlük ve açıklık

Dürüstlük ana prensibimizdir. Müşterilerimize, hiç bir zaman yanıltıcı bilgi verilmez.

Güler yüzlü, formalitesiz servis

Bizim için müşteri tatmini önemlidir.

Süratli hasar ödemesi

Hasarlar, büyük bir süratle sonuçlandırılır.

Mobil tim servisi

Gezici ekibimiz, hizmeti müşterinin işyeri ve evine kadar götürür.

Her müşterimiz ailemizin bir parçasıdır

Müşterimizin menfaatlerini sürekli olarak gözetir ve onun en düşük fiyatla en geniş teminatı almasını sağlarız. Ayrıca yeni ürünlerimizi ve onun lehine olan fiyat değişikliklerini ona duyururuz.